Hizmetlerimiz

Uzman Eğitim Kadromuz

Tecrübeli uzman öğretmenler, rehberlik ve danışmalık kadrosu ile, sınıf ve branş öğretmenleri eşliğinde uygulamalı aktiviteler ve projelerle, yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatıyla derslerimiz özenle işlenmektedir. 

Yaşama, Çocuklara ve Eğitime Aşk'la bağlıyız

Okulumuzda, temelinde sevgi olan hiçbir eğitim başarısızlığa uğramaz bilinciyle; eğitimin her kademesinde, çocuklarımızın yaşadıkları topluma yabancılaşmadan bir dünya insanı olarak yetişmeleri için paylaşımcılık, işbirliği, özgürlük, mutluluk, dürüstlük, alçakgönüllülük, sevgi, barış, saygı, sorumluluk, sadelik, hoşgörü ve yardımseverlik gibi yaşayan evrensel, kültürel ve doğal değerlerimize önem veririz ve bunlar eğitim programlarımızın planlanmasında en önemli yapı taşlarımızdır.

Profesyonel Eğitim Programlarımız ile;

Çocuklar planlanmış, sistematik, çocuk merkezli eğitim programları, zengin uyaranların olduğu eğitim ortamları ve bütün bunları sağlayacak uygun eğitim materyalleri sayesinde zengin bir öğrenme deneyimi elde ederler. Bilişsel, motor, sosyal – duygusal ve dil gelişimlerini tamamlayan ve kendilerine bakma becerileri kazanan çocuklar, sağlıklı evrensel değerlerle ilkokula hazır hale gelirler.

Branş Dersleri, Atölye ve Sosyal Aktivitelerimiz

Atölye sanatları (seramik, resim, ebru, kesme, yapıştırma çalışmaları), sağlıklı beslenme etkinlikleri, eğlenceli ve öğretici geziler, spor aktiviteleri, eğitsel oyunlar gibi aktiviteleri temel alan yenilikçi ve üstün nitelikli okul öncesi programlarımızda diğer branş derslerimiz de şunlardır; ingilizce, satranç, yüzme, müzik(piyano), bale, dans, drama, sezgisel matematik gibi birçok eğlenceli aktiviteler ile eğlenerek öğreniyoruz. 

**Çocuklarımız, English Kids Academy ile işbirliği anlaşmamız sayesinde tam zamanlı İngilizce eğitimi almaktadırlar.

Hijyenik, Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler

Yemeklerimiz beslenme, sağlık ve hijyen konularına büyük bir özen göstererek hazırlanmaktadır. Öğrencilerimizin yaşlarına ve gelişimlerine uygun hazırlanmış özel menüler sunulmaktadır. Yemek listeleri önceden veli portalımız aracılığıyla velilerimize bildirilmektedir.

Güvenilir ve Tecrübeli Servis Hizmeti

Öğrenci servisimiz deneyimli servis tecrübesi ile öğrencilerimizin güvenliği için çocuklarımızı evinin kapısında ailesinden teslim alır ve akşam yine evinin kapısında ailesine teslim eder.


Yaş Gruplarımız:

0-1 Yaş Grubu
1-2 Yaş Grubu 
2-3 
Yaş Grubu
3-4 Yaş Grubu
4-5 Yaş Grubu
5-6 Yaş Grubu

*Yaş grupları ile ilgili daha fazla bilgi için aday öğrenci formunu doldurabilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz.